7 YILLIK KAYBINIZI SGK'DAN TAHSİL EDİYORUZ. TIKLAYIN
0216 325 96 12

PERSONEL GİDERLERİNİZİ

HER AY %20.5 ORANINDA AZALTABİLİRSİNİZ.

MALİYETSİZ

ZAHMETSİZ

Ücretsiz Raporunuzu İstemeyi Unutmayın

Yazılım ve Danışmanlık LTD

İstihdam Teşviklerinden Yararlanıyor musunuz?

6111 No’lu kanuna göre çalışanlarınız için her ay toplam kazançları üzerinden %20.5 indirim hakkınız var!
687 No’lu kanuna göre çalışanlarınız için her ay 773 TL indirim hakkınız var!

Çalışanlarınız İçin Daha Az Prim Ödeyin.

Uzman kadromuz ve hatasız raporlar oluşturmamızı sağlayan yazılımımız ile, şirketinizin personel maliyetlerini kısarak, şirketinize değer katıyor ve istihdam seferberliğine destek oluyoruz.

Ek Maliyetiniz Yok, Zahmet Yok.

Bizimle çalışmaya başladığınızda, personel maliyetleriniz düşecek ve sadece size sağladığımız katkının küçük bir kısmını size fatura edeceğiz. Cebinizden tek bir kuruş çıkmadan ve zahmete katlanmadan!

Cezaları Üstleniyoruz Çünkü Kendimize Güveniyoruz.

Yaptığımız işlemler sebebiyle bir cezayla karşılaşmanız durumunda, cezaları biz üstleniyoruz. Bunu sözleşme ile taahhüt ediyoruz. Altyapımıza güveniyoruz ve hatasız işlem yaptığımızı biliyoruz. Ama buna rağmen, ceza-i sorumluluktan kaçmıyoruz!

ÖNCELİKLİ HEDEFİMİZ SİZİN BAŞARINIZ

Size vaad ettiğimiz başarının gerçekleşmesi bizi sonuca ulaştıracak tek yol
Bu nedenle, sizin başarınızı önceliyoruz

ÜCRETSİZ RAPORUNUZU HAZIRLAYALIM

Yaklaşık 30 dakikalık bir sürede, sizden hiçbir evrak istemeden ve sizi uğraştırmadan, 2011'den bu yana olan kaybınızı ücretsiz raporlayalım ve bizimle çalışmanın avantajlarıyla ilgili sizi bilgilendirelim.

ÜCRETSİZ RAPORUNUZU İSTEYİN

6111 No’lu %20.5’lik İstihdam Teşvikleri

13 Şubat 2011 tarihinde çıkarılan 6111 sayılı torba yasa ile istihdamı artırmaya yönelik bazı devlet teşvikleri yürürlüğe girmiştir.

Bu yasaya göre, Mart 2011’den itibaren istihdam ettiğiniz personeller için aylık toplam primleri üzerinden devlete ödemeniz gereken toplam primin %20.5’lik kısmı, devlet fonundan karşılanmaktadır.

Ancak yasa, bu teşvikten yararlanabilecek personellerin Mart 2011 itibarıyla işe alınmasının yanında bazı ek şartlar da getirmiştir. Şartları sağlayan personellerin online e-Bildirge sistemine kaydedilmesi ve her ay bu personellerin ilgili kanunda belirtilen şartları sağlayıp sağlamadığının hesaplanması gerekmektedir.

Pek çok şirket bu teşvik hakkından haberdar değildir; haberi olanlar ise takibinin ve hesaplamalarının zorluğundan ve hatalı işlemlerde Sosyal Güvenlik Kurumu tarafından ceza kesilmesinden dolayı yararlanmaktan imtina etmektedir.

İster 5 ister 5000 çalışanınız olsun, teşvik kapsamına giren her bir personeliniz için %20.5 prim indirimi hakkınızı kullanabilirsiniz.

687 No’lu 666 TL’lik İstihdam Teşvikleri

1 Şubat 2017 tarihinde çıkarılan 687 sayılı kanun hükmünde kararname ile istihdamı artırmaya yönelik bazı maddeler kanunlaşmıştır.

Bu kanuna göre Şubat 2017’den itibaren istihdam ettiğiniz personellerin her prim günü için 22.22 TL teşvik hakkınız bulunmaktadır.

Ancak yasa, bu teşvikten yararlanabilecek personellerin Şubat 2017 itibarıyla işe alınmasının yanında bazı ek şartlar da getirmiştir.
Şartları sağlayan personellerin online e-Bildirge sistemine kaydedilmesi ve her ay şartları sağlayıp sağlamadığının kontrolünün yapılması gerekmektedir.

Bu teşvik 2017 sonuna kadar devam edecektir.

Otomasyon sistemimiz, her personelin hangi teşvikten yararlanabilir olduğunu tespit eder ve hesaplama yapar.
Size en uygun teşvikleri rapor olarak sunar. Sizi ekstra külfetten kuruşu kuruşuna kurtarır.


Örnek Şirket İncelemesi

Aşağıda son 2 yılın teşvik kayıp raporu eklenen şirket 2012 yılından beri faaliyettedir.
KURSiS ile 2017 Mart itibarıyla teşvik hakkından yararlanmaya başladı.
Ancak 2012 - 2017 yılları arasında toplamda 458 Bin TL zarar etti.Aşağıdaki grafikler, 2012 yılında faaliyete başlamış ve 2017 Mart ayına kadar 6111 ve 687 no’lu teşviklerden yararlanmamış bir şirkete aittir.
KURSiS’in sağladığı teşvik hesaplama hizmeti ile Mart 2017 itibarıyla, şirket 6111 ve 687 no’lu teşviklerden yararlanmaya başlamıştır.ÖNCELİKLİ HEDEFİMİZ SİZİN BAŞARINIZ

Size vaad ettiğimiz başarının gerçekleşmesi bizi sonuca ulaştıracak tek yol
Bu nedenle, sizin başarınızı önceliyoruz